ND86HD26
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND86HD26
Axelkoppling OMT pump
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
86 mm
Motor power
13,7 kW
Shaft diameter
22 mm
Shaft keyway
6,0 mm