ND86HD22
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
ND86HD22
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
86 mm
Motor power
13,7 kW
Shaft diameter
19,05 mm
Shaft keyway
4,76 mm
Torque nominal
87.3 daNm
Förpackningsstorlek
Streckkod
191798
Bruttovikt
0,363 Kg
Nettovikt
0,363 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
AXELKOPPLING OMT PUMP
Technical data
Andra tittar på
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Artikelnummer:
EGE0
Förpackningsstorlek:
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.