ND65MC34
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Varenummer:
ND65MC34
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
65 mm
Motor power
6 kW
Shaft diameter
25 mm
Shaft keyway
8,0 mm