ND65HD99
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
ND65HD99
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
65 mm
Motor power
6 kW
Shaft diameter
22,22 mm
Shaft keyway
4,76, 6,35 mm
Torque nominal
38.2 daNm
Package size
Barcode
191783
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
AXELKOPPLING OMT PUMP
Technical data
Others has been looking for
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Partnumber:
EGE0
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.