ND48CC22
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND48CC22
Bell house grp. 1,5 x B5/80-90
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
48 mm
Motor power
1,1 kW
Shaft diameter
19,05 mm
Shaft keyway
4,76 mm
Shaft type
Cylindrical
Förpackningsstorlek
Streckkod
191772
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
AXELKOPPLING OMT PUMP
Technical data
Andra tittar på
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Artikelnummer:
EGE0
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.