ND13HY265169
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
ND13HY265169
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=26,5 L=32 d2=16,9
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
26.5 mm
Längd
32 mm
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Steel
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
Package size
10 st
Barcode
297846
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Presshylsa dubbelpressning Lågtryckshylsa id 26,5 mm