ND13HY245169
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
10 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
ND13HY245169
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=24,5 L=32 d2=16,9
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
24.5 mm
Length
32 mm
Material
Steel
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Package size
Barcode
297844
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Presshylsa dubbelpressning Lågtryckshylsa id 24,5 mm
Product datasheet
Others has been looking for
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.