MR125CDP
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MR125CDP
Motor M+S 125cc cyl25 SAE-A
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Contamination level max.
-/20/16 - ISO 4406
Continuous power max.
12.5 kW
Continuous rotation max.
475 rpm
Displacement
125 cm3
Drainport
G 1/4 BSP
Filtration degree
25 my
Holes circle
106.4 mm
Mounting flange
SAE-A2
Number of mounting holes
2
Oil viscocity recommended
20 - 75 cSt
Pressure drop continuous max.
175 bar
Recess
82,5 mm
Shaft diameter
25 mm
Shaft type
Cylindrical
Temperature max.
+82 °C
Temperature min.
-40 °C
Torque continuous max.
300 Nm
Working ports
G 1/2 BSP
Pakke str.
Stregkode
207894
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
bgr
Produkt information
MOTOR*****M+S 125CC CYL25
Product datasheet
Andre kigger på
XLS 80 Ø25mm SAE-A HPS
XLS 80 Ø25mm SAE-A HPS
Varenummer:
Pakke str.:
OMS 80 HYDRAULIC MOTOR Series 3
Varenummer:
151F0500
XL2 245 Ø32mm 4-hole 106.4
XL2 245 Ø32mm 4-hole 106.4
629AG00720A
Orbit motor OMP-X 125 - 25mm shaft - drainport
XLS 130 Ø25mm SAE-A HPS
XLS 130 Ø25mm SAE-A HPS
XLS 160 Ø25mm SAE-A HPS
XLS 160 Ø25mm SAE-A HPS