MR125CBD
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
MR125CBD
Motor M+S 125cc cyl32 SAE-A
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Aksel diameter
25 mm
Aksel notgang
10,0 mm
Akseltype
Cylindrical
Antal montage huller
2
Arbejdsporte
G 1/2 BSP
Boltcirkel
106.4 mm
Drænport
G 1/4 BSP
Filtreringsgrad
25 my
Fortrængning
125 cm3
Forureningsgrad maks.
-/20/16 - ISO 4406
Kontinuerlig effekt maks.
12.5 kW
Moment kontinuerlig maks.
300 Nm
Monteringsflange
SAE-A2
Mærke navn
Hydraspecma
Olieviskositet anbefalet
20 - 75 cSt
Portplacering
Side
Reces
82,5 mm
Rotationshastighed kontinuerligt maks.
475 rpm
Temperatur maks.
+82 °C
Temperatur min.
-40 °C
Trykfald kontinuerlig maks.
175 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
207893
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
bgr
Produktinformation
Motor M+S 125cc cyl32 SAE-A
Product datasheet
Andra tittar på
Motor M+S 400cc cyl25 SAE-A
Motor M+S 400cc cyl25 SAE-A
Artikelnummer:
MR400CDP
Förpackningsstorlek:
P-sats M+S MS
P-sats M+S MS
Artikelnummer:
Orbit motor XL2 305 Ø32mm 4-hole 106.4
629AG00721A
Motor M+S 100cc cyl25 SAE-A
Motor M+S 100cc cyl25 SAE-A
MP100CDP
Motor OMR-X 160 - 25mm shaft - drainport - HPS225
Motor M+S 250cc cyl32 SAE-A
Motor M+S 250cc cyl32 SAE-A
MH250CP
Orbit motor XLH 160 Ø25mm SAE-A 2-hole 106.4 HPS