MF1801P10NB
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
MF1801P10NB
Filter element - MPF - 10my nominel
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hål
40 mm
Diameter utv.
100 mm
Filtrering
Nominal
Filtreringsgrad
10 my
Längd
210 mm
Modell kod
MF1801P10NBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar