MF1003P10NB
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
MF1003P10NB
Filter element - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hål
40 mm
Diameter utv.
70 mm
Filtrering
Nominal
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
224 lpm
Längd
220 mm
Modell kod
MF1003P10NBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar