MF1002P10NB
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
MF1002P10NB
Filter element - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hål
28 mm
Diameter utv.
70 mm
Filtrering
Nominal
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
111 lpm
Längd
140 mm
Modell kod
MF1002P10NBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar