LMG200MFS1004S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
MP Filtri
Depth
87 mm
Diameter Bolt hole
11,0 mm
Diameter flange
200 mm
Diameter mountinghole
135 mm
Holes circle
165 mm
Material
Aluminium
Model code
LMG200MFS1004S
Motor size
80 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
1
Recess towards engine
130 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C