KVS-102-100
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
13 variants
Chosen variant:
KVS-102-100
Kardankoppling Hane 4''
Specifications
Dimensions and shipping
Hose size
4 "
Size
102 mm
Package size
Barcode
224371
Gross weight
2,19 Kg
Net weight
2,19 Kg
Country of origin
nor
Product information
Kardankoppling Hane 4''
Product datasheet
Others has been looking for
Kardankoppling Hona 3''
Kardankoppling Hona 3''
Partnumber:
KMS-76-80
Min. order quantity is:
Kardankoppling Hane 3'', Ø3''
Kardankoppling Hane 3'', Ø3''
Partnumber:
KVS-76-80
Kardankoppling M42 KFV Hane 76 Hona 102 Galv
KFV-76-102
Kardankoppling Hona 4'', Ø4''
Kardankoppling Hona 4'', Ø4''
KMS-102-100
Kardankoppling Hane 4'', Syrafast
KVS-102-100-SY
Kardan hondel 102 sl 4 tum
Kardan hondel 102 sl 4 tum
KMS-102-100-SY
Kardan hondel svets 133/133,
Kardan hondel svets 133/133,
KKM-133-133
Kardankoppling Hona 4'', Ø3''
Kardankoppling Hona 4'', Ø3''
Kardankoppling Hane 2'', Ø2''
Kardankoppling Hane 2'', Ø2''
KVS-48-50
Kardankoppling Hona 3'', Ø73,6mm
Bauerkoppling - S1 hane 159 för svetsning
Kardankoppling Hane 6'', Ø6''
Kardankoppling Hane 6'', Ø6''
Kardankoppling Hatt 3''
Kardankoppling Hatt 3''
KXM-76
Kardankoppling Hona 3'', Ø2.1/2''
Packning Kardankoppling Nitril 3''
KKGN-076
Bauerkoppling - S75 hona 133 med utv. BSP- 5''
Bauerkoppling - S77/S2 hane med ring 50 - 2" Slangstuds