KVG-102-100
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
KVG-102-100
Kardankoppling M42 Hane 4'', Utv-G 4''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Gänga utv.
G 4 BSP
Storlek
102 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
302625
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
nor
Produktinformation
Artikel datablad
Andra tittar på
Kardankoppling Hona 3''
Kardankoppling Hona 3''
Artikelnummer:
KMS-76-80
Kardankoppling M42 KFV Hane 76 Hona 102 Galv
Artikelnummer:
KFV-76-102
Kardankoppling Hane 3'', Ø3''
Kardankoppling Hane 3'', Ø3''
KVS-76-80
Kardankoppling Hane 4'', Ø4''
Kardankoppling Hane 4'', Ø4''
KVS-102-100
Kardankoppling Hona 4'', Ø4''
Kardankoppling Hona 4'', Ø4''
KMS-102-100
Kardan hondel 102 sl 4 tum
Kardan hondel 102 sl 4 tum
KMS-102-100-SY
Kardan hondel svets 133/133,
Kardan hondel svets 133/133,
KKM-133-133
Kardankoppling Hona 4'', Ø3''
Kardankoppling Hona 4'', Ø3''
Kardankoppling Hane 4'', Syrafast
KVS-102-100-SY
Kardankoppling Hane 6'', Ø6''
Kardankoppling Hane 6'', Ø6''
Kardankoppling Hane 2'', Ø2''
Kardankoppling Hane 2'', Ø2''
Bauerkoppling - S77/S2 hane med ring 159 - 6" Slangstuds
Kardankoppling Hona 3'', Ø73,6mm
Kardankoppling Hona 5''
Kardankoppling Hona 5''
Bauerkoppling - S1 hane 159 för svetsning
Kardankoppling Hane 5'', Ø5''
Kardankoppling Hane 5'', Ø5''
Bauerkoppling - S75 hona 133 med utv. BSP- 5''
Packning Kardankoppling Nitril 3''
KKGN-076
Bauerkoppling - S77/S2 hane med ring 50 - 2" Slangstuds
Kardankoppling Svetshane 4'' Ø102
KKV-102-102-SY
Bauerkoppling - S78 hona 159 - 6" slangstuds
Kardankoppling Plugg 3'', Syrafast
KXV-76-SY
Bauerkoppling - S78 hona 108 - 4" slangstuds