Adapter 90K, Utv-JIC, Utv-UNF, Ställbar

ADAPTER 90K UTV-JIC UTV-UNF

Varenummer:
JWEEU-10-10

Pakke str.:
15 st

Min. bestillingsenhed er:
1 st
Bushing Ø16
Varenummer: JD-16
Angle
90 °

Brand Name
Hydraspecma

Diameter pipe
14-15-16 mm

Material
Steel

Pressure max.
350 bar

Thread outer
7/8-14 JIC

Thread outer
7/8-14 UNF
Pakke str.
15 st

Stregkode
144334

Brutto vægt
0,17 Kg

Netto vægt
0,17 Kg

Oprindelsesland
gbr

ADAPTER 90K UTV-JIC UTV-UNF

HydraSpecma | Nordens bredeste hydraulik sortiment online - dag til dag levering!
HydraSpecma | Hydrauliske Systemer – Slange- og Rørledningsartikler – Elektrificering – Vedvarende Energi

HYDRASPECMA
– DIN PARTNER FRA IDÉ
TIL SERIEPRODUKTION

Hos HydraSpecma er vi specialiserede i at designe og bygge state-of-the-art hydrauliske og elektriske systemer, skræddersyet til vores kunders forskellige behov på tværs af brancher.

Vores ekspertise stopper ikke bare der. Vi er også førende inden for levering af omfattende slange- & rørledningsartikler – fra højkvalitets slanger og rør til robuste fittings og adaptere – som sikrer problemfri væskekontrol og langtidsholdbar ydeevne.

Vi tilbyder også et stærkt produktudvalg til industrien for vedvarende energi, der understøtter din virksomhed med markedsførende køleløsninger, smøre- og filtreringssystemer, hydrauliske systemer samt slanger, rør og fittings.

Vores passion for innovation matches af vores ansvar for kvalitet. Hvert produkt og system i vores omfattende sortiment afspejler dette. Uanset om du arbejder med komplekse hydrauliske systemer eller søger pålidelige komponenter, leverer vi løsningen, du har brug for.

Tag næste skridt med os og oplev, hvordan præcision og teknik går hånd i hånd – og hvor hver eneste forbindelse handler om mere end komponenter og systemer; det handler om mennesker og deres forretning.

FOR HOS HYDRASPECMA

ER DIN SUCCES VORES SUCCES