JGE-08-12ED
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
31 varianter
Valgt variant:
JGE-08-12ED
SJG1212
Specifications
Dimensions and shipping
A
42 mm
B
16,7 mm
CH
27 mm
D
14 mm
Diameter rør
12 mm
F
G 3/4 BSP
Gevind
G 3/4 BSP
Gevind udvendig
3/4-16 JIC
J
3/4-16 JIC
Materiale
Steel
Mærke navn
Hydraspecma
T
12 mm
Tryk maks.
350 bar