IBCF60A200-SS
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
IBCF60A200-SS
IBC Ext S60x6 - Camlock DN50 2" Stainless Steel
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Förpackningsstorlek
Streckkod
493073
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
0,842 Kg
Ursprungsland
chn
Intrastat artikelkod
Produktinformation
IBC Inv S60x6 - Kamlock DN50 2" Rostfritt
Product datasheet - 1
Product datasheet - 2
Andra tittar på
2* King slangestuds i stål med svejseende ø 60mm
Artikelnummer:
PKC-32
Förpackningsstorlek:
Artikelnummer:
PKC-32
Slangkoppling PA6.6 G2"-SL50
Slangkoppling PA6.6 G2"-SL50
N66MR5050
Male fitting standard - BSPP female thread - 4"