EHW023-20
Pakke str.:
61 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
SE ANDRE VARIANTER
3 varianter
Valgt variant:
EHW023-20
EPDM Hot Water Discharge 1.1/4" 10 Bar +125C
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Märke namn
Danfoss
Slangdimension
1.1/4 "
Förpackningsstorlek
61 m
Streckkod
485905
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
tur
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Andra tittar på
Universalslang Multi Master EPDM 32mm 20bar
Artikelnummer:
MM-32
Förpackningsstorlek:
30 m
Tryckluftslang 1.1/4" Gul, 20 Bar
Artikelnummer:
EHA501-20
EPDM Hot Water Discharge EHW023 10 bar +125C
EHW023-20
PTFE Slang 1.1/4" 1W Veckad DNV
1 m
PTFE Hose 1W Convoluted DNV
PTFE Hose 1W Convoluted DNV