DFV150SS
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
DFV150SS
DFV-hitsattava liitin 6"
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Pakke str.
Stregkode
418024
Brutto vægt
0,30 Kg
Netto vægt
0,30 Kg
Oprindelsesland
FI
Produkt information
Svetskoppling DISAFLOW 6" Inkl. O-Ring 30mm Syrafast
Links
Product catalog
Product catalog
Andre kigger på
Slangansl. med fläns DISAFLOW 6" 150mm
Varenummer:
DFS150
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Svetskoppling DISAFLOW 6" 50mm
Svetskoppling DISAFLOW 6" 50mm
Varenummer:
DFV150L
Min. bestillingsenhed er:
Blindlock DISAFLOW 6" 150mm
Blindlock DISAFLOW 6" 150mm
DFB150
Svetskoppling DISAFLOW 6" Inkl. O-Ring 30mm
DFV150
Klämring Säkring DISAFLOW 6" 150mm
DFK150
Slangkoppling Disab DFV
Slangkoppling Disab DFV
DFV150
Slangkoppling Disab KRK
Slangkoppling Disab KRK
KRK116-106
Rundjärnsklämma DISAFLOW 6" 150mm
KRK160-170
Slangkoppling Disab DFB
Slangkoppling Disab DFB
DFB200
Blindlock DISAFLOW 6" 150mm Syrafast
DFB150SS
Vattenringsdysa DISAFLOW 6" 150mm
DVR150
Övergång Fläns DISAFLOW 6" till 4"
DFU150/100
Slangkoppling Disab DFU
Slangkoppling Disab DFU
DFU200/150
Övergång DISAFLOW 6" till 4" Syrafast
DFU150/100SS
Slangkoppling Disab DFT
Slangkoppling Disab DFT
DFT100
O-Ring Tätning DISAFLOW 6"
O-Ring Tätning DISAFLOW 6"
DFT150
Slangkoppling Disab DFK
Slangkoppling Disab DFK
DFK150
Klämring Säkring DISAFLOW 6" 150mm Syrafast
DFK150SS
Slangkoppling Disab DFS
Slangkoppling Disab DFS
DFS100SS
Storz slangkoppling Aluminium SL6'', 150, 160mm
Storz koppling Aluminium Inv-G6, 150, 160mm
Svetsadapter Rak, Inv-G 1/8, syrafast
1062-02-H-SY
Slangfäste mässing G2-SL2
Slangfäste mässing G2-SL2
Flänskoppling, DN125, PN10, räfflad stolpe svivlande, stål
FLP125
Camlock Hane Ø 3'', Polypropylen
EPP-48
Klämma TC dubbelhängd Rostfri 64mm disk.