DD5-120140
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
DD5-120140
Slangklammer W5 120-140 Bredd=12mm
Tilbehør (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Varenummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter max.
140 mm
Diameter min.
120 mm
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Pakke str.
25 st
Stregkode
364268
Brutto vægt
0,051 Kg
Netto vægt
0,051 Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information