DD1-80100
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
25 st
SE ANDRE VARIANTER
26 varianter
Valgt variant:
DD1-80100
ASFA-S WORM-DRIVE HOSE CLIP 80-100/12 W1
Tilbehør (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Varenummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
144 hours salt spray test ASTM B-117
Diameter max.
100 mm
Diameter min.
80 mm
Hexagon
7 mm
Material
Steel
Material quality band
1,0935
Material quality bolt
1,0214
Material quality housing
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard DIN
DIN 3017
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
Torque tightening
7 Nm