DD1-80100
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
25 st
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
DD1-80100
ASFA-S WORM-DRIVE HOSE CLIP 80-100/12 W1
Tillbehör (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Artikelnummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
144 hours salt spray test ASTM B-117
Diameter max.
100 mm
Diameter min.
80 mm
Hexagon
7 mm
Material
Steel
Material quality band
1,0935
Material quality bolt
1,0214
Material quality housing
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard DIN
DIN 3017
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
Torque tightening
7 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Slangklammer 80-100/12 W1
Product datasheet
Länkar
Product datasheet
Video
Video
Andra tittar på
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Artikelnummer:
35E20
10 st
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
60D20
10 st
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
A1-814
100 st
38E20
40E20
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
AB1-1524
50 st
60E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
65E20
70E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm
D2-1016
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
Buntband 2,5x100, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-2.5X100-S
1 frp
75D20
65D20
SLANGKLAMMER PA-RI 160-175 DUBBEL W1 25MM