BKH-22L-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
BKH-22L-SY
Kulventil BKH 2-vägs Utv-M30x2 DN20 22L SW14 350bar Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter pipe
22 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Series
L
Thread ISO standard
ISO 8434-1
Package size
Barcode
233009
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Product information
Links
Certificates
Certificates
Others has been looking for
Kulventil BKH 2-väg Utv-M18x1.5 DN10 12L SW9 500bar Syrafast