5TIR108535
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
5TIR108535
SD6 boltsæt 12 sektioner
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal sektioner
12
Flow Nominel
45 lpm
Længde
535 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
30 Nm
Tryk maks.
315 bar