5TIR108117
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR108117
SD6 boltkit 1 section
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
45 lpm
Length
117 mm
Number of sections
1
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm