4CAV601500
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
4CAV601500
CD cable, 1500mm. Walvoil
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bend radius
150 mm
Brand Name
Walvoil
Cable length
1.5 m
Model code
4CAV601500
Thread 1 metric
M6
Thread 2 metric
M16x1,5
Förpackningsstorlek
Streckkod
341533
Bruttovikt
0,51 Kg
Nettovikt
0,51 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
CD cable, 1500mm. Walvoil
Andra tittar på
CD cable, 2000mm. Walvoil
CD cable, 2000mm. Walvoil