4915-14-04-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
4915-14-04-SY
1/4" Insert - M14 banjo - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
A
14 mm
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter banjo
14 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1/4 "
L
37,2 mm
L1
28 mm