4915-12-04-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
4915-12-04-SY
1/4" Insert - M12 banjo - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
14 mm
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter banjo
12 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1/4 "
L
67,2 mm
L1
28 mm