4722-28-16-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
4722-28-16-SY
Pressnippel rak DKOL M36x2 SL1" Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
28 mm
L
80,5 mm
L1
47 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
41 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
L
Slangdimension
1 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
55 Nm
Pakke str.
Stregkode
225187
Brutto vægt
0,28 Kg
Netto vægt
0,28 Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Rostfri presskoppling L-klass. Invändig MM gänga och 24 gr. kona.
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Andre kigger på
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Varenummer:
4792-28-16-SY
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Pressnippel rak DKL M36x2
Pressnippel rak DKL M36x2
Varenummer:
4710-28-16-SY
Min. bestillingsenhed er:
PRESSNIPPEL 4892 IM36 SL1 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM36 SL1 SY
Presskoppling 45°, Inv-M36, Ø1'', Syrafast
PRESSN. 45B INV-G PRESSAD
PRESSN. 45B INV-G PRESSAD
Presskoppling Rak Utv-R
Presskoppling Rak Utv-R
PRESSNIPPEL 4301 SA1 SL1
PRESSNIPPEL 4301 SA1 SL1
Pressnippel 90B SAE6000
Pressnippel 90B SAE6000
PRESSNIPPEL 90B SAE 3000 PSI
PRESSNIPPEL 90B SAE 3000 PSI
Pressnippel 45B SAE6000 1" x SL 1",syrafast
Fläns instick SAE 6000 PSI - 45° - "PH45" rostfri
Pressnippel rak DKOL M45x2 SL1" Syrafast
PRESSNIPPEL SA1-SL1
PRESSNIPPEL SA1-SL1
Pressnippel banjo G1
Pressnippel banjo G1
Presskoppling Rak Inv-M36, Ø1'', Syrafast
PRESSNIPPEL 4892 IM42 SL1 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM42 SL1 SY
Studs metrisk 0° rak - "RZ" rostfri
1" Insert - ø30 pipe - AISI316
1" Insert - ø30 pipe - AISI316