1GP20012298
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
1GP20012298
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Aksel notgang
3,2 mm
Akselkonus
1:8
Akseltype
Tapered
Antal montage huller
4
Fortrængning
22.9 cm3
Forureningsgrad maks.
21/18/15 - ISO 4406
Materiale
Aluminium
Model kode
Moment indgang
14 daNm
Monteringsflange
EU37 - 96x72
Mærke navn
Walvoil
Olieviskositet anbefalet
15 - 92 cSt
Pakningsmateriale
NBR
Port indgang
EU40
Port udgang
EU30
Pumpegruppe
2
Reces
36,5 mm
Rotationshastighed kontinuerligt maks.
3000 rpm
Rotationshastighed maks.
3000 rpm
Rotationssretning
Right (CW)
Tryk intermitterende maks.
200 bar
Tryk kontinuerligt maks.
190 bar
Tryk spids maks.
210 bar