16GS20FLC60-050
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
16GS20FLC60-050
Presskoppling GS 60B, Ø 1'', SAE 1 1/4'', Caterpillar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
163 mm
Angle
60 °
B
106 mm
Brand Name
Gates
D
1"
DN
25 mm
Diameter flange
54 mm
E
50 mm
Fits to
Caterpillar®
Flange
1.1/4 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1 "
K
54 mm