12GS25FDHORX45
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
12GS25FDHORX45
3/4" Insert - (25S) M36x2 female - 45°
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
137,3 mm
B
86,3 mm
D
3/4"
Diameter rør
25 mm
E
31,2 mm
H
46 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Steel
Model kode
12GS-25FDHORX45
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Serie
S
Slangekoblingstype
For separate ferrule
Slangestørrelse
3/4 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
125 - 135 Nm