S680-20TG barrel Tee with nut
S680-20TG barrel Tee with nut
Varenummer:
TGD-20
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
B
42 mm
B1
42 mm
Brand Name
FOR
C
45,5 mm
CH
32 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
20 mm
Dimension J1
1.1/16-12 JIC
J
1.1/16-12 JIC
J2
Material
Steel
Pressure max.
300 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
20 mm
T1
20 mm