SA145G1L10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
SA145G1L10
Metal air breather filter - 10my - 1.1/2" BSP
Spare parts (1)
Air filter element - 10my nominel
Varenummer:
A10L10
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Airfilter fineness
10 my
Area of use
Air
Brand Name
MP Filtri
Diameter
145 mm
Flow air nominal
1850 lpm
H
115 mm
H1
25 mm
H2
100 mm
Hexagon
55 mm
Model code
SA145-G1-L-10
OE
145 mm
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C