GS1616PH9100
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
GS1616PH9100
1" Insert - 1" SAE6000 flange - 90° 100mm drop
Accessories (1)
Cover 1 SAE6000 flange
Partnumber:
SAE6-1
Specifications
Dimensions and shipping
A
135 mm
Angle
90 °
B
78,2 mm
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
1"
DN
25 mm
Diameter flange
47.6 mm
E
100 mm
Flange
1 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1 "
K
47,6 mm