FXGA10LR12
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
42 varianter
Utvald variant:
FXGA10LR12
Stud fitting female - ø10L x 1/2" BSP female
Tilbehør (2)
Cutting ring - ø10L
Varenummer:
DPR10LS
Double cutting ring WDDS - ø10L/S - packing
Varenummer:
FIWDDS10LS
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
10 mm
L
37 mm
L1
45 mm
L2
30 mm
L3
20 mm
Material
Steel
Model code
XAI10LR12ZN
Pressure max.
315 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
S1
27 mm
S2
19 mm
Safety factor
2.5
Series
L
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Thread T
G 1/2 BSP
Thread inner
G 1/2 BSP
Thread outer metric
M16x1,5
d1
10 mm
d2
8 mm
Pakke str.
Stregkode
Brutto vægt
0,08 Kg
Netto vægt
0,08 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Påskruning - ø10L x 1/2" BSP indv
Product datasheet
Andre kigger på
Påskruning - ø18L x 1/2" BSP indv
AI18LR1/2X
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
Påskruning - ø16S x 1/2" BSP indv
AI16SR1/2X
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
Påskruning - ø8L x 1/2" BSP indv
AI08LR1/2X
FXGA18LR12
Påskruning - ø15L x 1/2" BSP indv
FXGA15LR12
Påskruning - ø12L x 1/2" BSP indv
FXGA12LR12
Påskruning - ø14S x 1/2" BSP indv
FXGA14SR12
Påskruning ø16S udv x 1/2 BSP indv
FXGA16SR12
AI10LR1/2X
FXGA08LR12
Påskruning - ø12S x 1/2" BSP indv
FXGA12SR12
AI14SR1/2X
AI15LR1/2X
Påskruning - ø14S x M20x1.5 indv
AI14SM20X
Påskruning - ø12L x 3/8" BSP indv
AI12LR3/8X
Påskruning - ø10L x 3/8" BSP indv
FXGA10LR38
Påskruning - ø42L x 1.1/2" BSP indv
FXGA42LR112
Påskruning - ø10L x 1/4" BSP indv
AI10LR1/4X
Forskruning lige 0° - S-serie - DIN udv. x BSP indv.
FXGA08SR38
Påskruning - ø25S x 1" BSP indv
FXGA25SR1
AI42LR11/2X
Påskruning - ø35L x 1.1/4" BSP indv
FXGA35LR114