Finnpower P32CS24V er en elektrisk slangepresse med DC motor.
Kobles til akkumulator med kabelklemmer som de kendes fra startkabler.
Artikelnummer:
P32CS24V
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Smörjfett Finn-Power 400 gram
Varenummer: 3022-00-019302
Plastic bracket for die P32 Finnpower
Varenummer: 3022-00-131035
Die hook
QC handle for P32 Finnpower
PRESSBACKSKNAPP F-P (P20-
Anvendelsesområde
Serieproduktion, Værksted
Bakke type
P32
Bredde
543 mm
Højde
421 mm
Indstillingsmetode
Potentiometer
Kraft
200 ton
Længde
626 mm
Motor effekt
2,2 kW
Mærke navn
Finn-Power
Pressediameter maks.
87 mm
Pressediameter min.
10 mm
Slangestørrelse
2 "
Spænding
24 V