5TIR108117
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
5TIR108117
SD6 boltsæt 1 sektion
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal sektioner
1
Flow Nominel
45 lpm
Længde
117 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
30 Nm
Tryk maks.
315 bar