55X65X7/10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
55X65X7/10
Afstryger med ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
55 mm
Diameter utv.
65 mm
H
10 mm
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
h
7 mm