32BP12/71
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
32BP12/71
Skotgennemføring, rustfri 3/4 BSP uden kontramøtrik
Tillbehör (1)
Kontramøtrik 3/4" BSP
Varenummer:
31BP12/71
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
HEX 1
32 mm
L
66 mm
L1
16 mm
L2
37 mm
Materiale
Rustfrit stål
Materialekvalitet
AISI 316L
Mærke navn
Hydraspecma
R1
G 3/4 BSP
Tryk maks.
600 bar
Vinkel
0 °
ØC
16 mm