XWH35LRED
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
XWH35LRED
Banjoadapter 35L Utv-G1.1/4'' ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
35 mm
Diameter rör
35 mm
Dimension i
20 mm
Gänga utv.
G 1.1/4 BSP
L
46 mm
L1
57 mm
L2
35,5 mm
L3
70 mm
L4
35,5 mm
Modell kod
FI-RSW-35LR-WD-B-W3
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
55 mm
S2
50 mm
S3
50 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 1.1/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
50,9 mm
i
20 mm