XWEE10SU916
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
XWEE10SU916
Adapter 90° 10S, Utv-UNF 9/16'', Ställbar
Tillbehör (1)
Skärring 10LS
Partnumber:
DPR10LS
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
10 mm
Gänga utv.
9/16-18 UNF
Märke namn
Stauff
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
S
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
630 bar