XTE10LKM
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
XTE10LKM
Adapter T 10L-KM14X1 UTV
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
10 mm
Material
Stål
Model code
XC10MLZN
Pressure max.
315 bar
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Safety factor
4
Series
L
Surface treatment
Zink-Nickel
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C