XRHZ18LRED
Pakke str.:
20 st
Valgt variant:
XRHZ18LRED
Backventil Utv-G1/2 ED
Tillbehör (3)
Cutting ring - ø18L
Partnumber:
FIDS18L
Nut - ø18L - M26x1.5
Partnumber:
FIM18L
Double cutting ring WDDS - ø18L - packing
FIWDDS18L
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
18 mm
Gevind
G 1/2 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Model kode
FI-RVZ-18LR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Serie
L
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
400 bar
Tryk åbning
1 bar