XRHZ12LRED
Pakke str.:
25 st
Valgt variant:
XRHZ12LRED
Backventil Utv-G3/8 ED
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
12 mm
Gevind
G 3/8 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Model kode
FI-RVZ-12LR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Serie
L
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
400 bar
Tryk åbning
1 bar