WPN13TQAB
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
WPN13TQAB
Snabbkoppling Hona, Typ Gardena med ventil,Klämhylsa Ø13x3mm
Accessories (3)
Vattenslang Alfaflex 12,5/17,5, 100m
Varenummer:
AF12-100M
Vattenslang Alfaflex 12,5/17,5, 25m
Varenummer:
AF12-25M
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Användingsområde
Vatten
Diameter slang utv. min.
19 mm
Flow max.
42 lpm
Materialkvalitet
MS 58
Modell kod
WPI 13 TQAB
Märke namn
Ludecke
Packningsmaterial
HNBR, NBR
Slanganslutning
13 mm
Temperatur max.
+95 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Mässing
Tryck max.
16 bar