VFPUMHAA160
Förpackningsstorlek:
10 m
Minsta beställningskvantitet:
10 m
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
VFPUMHAA160
Alfavac PUMH AA 160mm 10M
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Package size
Barcode
252457
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
bel
Product information
Alfavac PUMH AA 160mm 10M
Artikel datablad
Others has been looking for
Tryckluftslang Profiltress 40 Bar 10x17mm
Partnumber:
PT10X17
Package size:
Partnumber:
CMUSD-13
61 m
Apollo SF 2 hose. Dim. 2" (52mm)
50 m
Black brake hose SAE J1402. Dim. 1/2 (12.5mm)
FBD-13
Sandblast hose EHC500 1" 25x39
Sandblast hose EHC500 1" 25x39
EHC500-16
1 m
Mercurio m. dim. 102 MM
Mercurio m. dim. 102 MM
AT-102
PTFE Hose 3/4" 1W Convoluted DNV
Mercurio m. dim. 38 MM
Mercurio m. dim. 38 MM
100 m
Fire hose black Hilcoflex dim 52mm
AIR-25
TEXFLEX FIRE 19MM 30M 12bar EN694, Type B Class 5. Svart
TFF-19-30-B
1 rl
Slang SewerJet LongLife 3/4'' 280bar 100m