TSLK30135PP
Förpackningsstorlek:
1 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
TSLK30135PP
Rörklamma Ø13.5mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
D1
13,5 mm
DIN storlek
1
Modell kod
3013.5-PP
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Package size
Barcode
315940
Gross weight
Kg
Net weight
0,019 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Rörhållare i tung serie av polypropen (standard).
Temperaturområde: -30 ° till + 90 ° C.
Färg: Grön.
Artikel datablad
Others has been looking for
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Partnumber:
SLK322PP
Package size:
25 par
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Partnumber:
SP3
25 st
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
SP6
25 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
1 st
Svetsplatta Förlängd 100mm, DIN3015 W2 Lätta Serien
SPV5
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
25 par
SP2
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen