T45P0012
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
T45P0012
Ljuddämpare instick Ø12 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter
12 mm
Materiale
Polyethylen
Mærke navn
Norgren
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
10 bar
Pakke str.
Stregkode
176413
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Insticksljuddämpare Ø12 mm
Produktblad
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
4150TR14184
4150TR14184
Partnumber:
Package size:
5 st
Min. order quantity is:
Ljuddämpare PE M5
Ljuddämpare PE M5
Partnumber:
M/S0
Package size:
Min. order quantity is:
LJUDDÄMPARE UTV-R SYRAFAST
LJUDDÄMPARE UTV-R SYRAFAST
2901-1/4-SY
10 st
Ljuddämpare med skarvrör Ø6 mm
Ljuddämpare med skarvrör Ø6 mm
10 st
Ljuddämpare 1/8
Ljuddämpare 1/8
MB001B
Ljuddämpare Inv-BSP Heavy Duty
Ljuddämpare Inv-BSP Heavy Duty
MA006A
Ljuddämpare 1tum
Ljuddämpare 1tum
M/S8
Strypljuddämpare T20C_T20M
Strypljuddämpare T20C_T20M
T20C3800
Ljuddämpare 3/4
Ljuddämpare 3/4
M/S6
Ljuddämpare 1 1/2
Ljuddämpare 1 1/2
MA012C
Ljuddämpare sintrad brons
Ljuddämpare sintrad brons
6300TRM5
Ljuddämpare 3/8
Ljuddämpare 3/8
MB003B
Säkerhetsljuddämpare G2
Säkerhetsljuddämpare G2
Ljuddämpare 1/2
Ljuddämpare 1/2
MA004B
Plastic dynamic silencer G1/2" 6 Bar
6750TR12
Ljuddämpare med rostfritt nät. Utv, M5x0,8
2901-M5
MQA04G
Ljuddämpare med skarvrör Ø10mm
Ljuddämpare med skarvrör Ø10mm